Gry szkolne u Nowowiejskiego Drukuj


9 października  odbyły się w naszej szkole Gry Szkolne przeznaczone dla gimnazjalistów i uczniów klas pierwszych technikum .

Uczniowie w drodze losowania zostali przydzieleni do grup zadaniowych. Za każde wykonane ćwiczenie w punktach zadaniowych grupa otrzymywała część hasła, które układane było w całość na tablicy na zakończenie imprezy w auli i brzmiało :"Jesteśmy cząstką w zespole, z niego płynie nasza siła" (K.I. Gałczyński). Jednocześnie odbywał się szkolny pokaz talentów,
pokaz fryzur przygotowany przez pp.  Monikę Makowską i Małgorzatę Ziemińską, występ kabaretowy Jakuba Wajmana i szkolnego koła teatralnego kierowanego przez p. Alicję Drąg. Organizatorami imprezy  były pp. Grażyna Jabłońska, Beata Szwęch i  Agnieszka Gabryszewska- Gnyp.

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl