Spotkania w Chotomku. Drukuj

Biblioteka Chotomek kojarzona jest z małymi dziećmi. Nic bardziej błędnego. Przekonali się o tym uczniowie klasy IITT uczestnicząc w cyklu zajęć organizowanych przez bibliotekę.

23.10. wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez psycholog Beatę Jaworską, w ramach projektu – Żyję zdrowo i bezpiecznie - Pułapki czyhające na imprezach masowych. Jak się przed nimi ustrzec? Przyszli organizatorzy imprez masowych mieli możliwość, w trakcie zajęć wykładowo-warsztatowych, zapoznać się z zagrożeniami, na jakie mogą napotkać, w trakcie imprez masowych oraz w jaki sposób mogą im przeciwdziałać.

06.11 Techniki skutecznego zapamiętywania i twórczego myślenia –to tematyka kolejnych zajęć w Chotomku. Jak pobudzić mózg do działania, co warunkuje skuteczne uczenie się, jak nie mieć pustki w głowie przed egzaminem. Na takie pytania otrzymali odpowiedź uczestnicy spotkania.

Na jego drugą – praktyczną część – do Chotomka wybierzemy się w grudniu.

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl