Obchody Święta Niepodległości Drukuj

11 listopada 2013 roku tradycyjnie, jak każdego roku uczestniczyliśmy   w obchodach Święta Niepodległości. 

Przedstawiciele uczniów ZSUiP- Poczet Sztandarowy w osobach : Krystian Dolecki kl. 3Tżg oraz Patrycja Klepacka kl. 1 Tż i Dominika Marciszewska kl. 1 Tż pod opieką p. M.Czerwińskiej i p. R.Łukiańskiej  reprezentowali szkołę podczas miejskich obchodów 95 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Uczestniczyliśmy w uroczystości pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego, pod pomnikiem poety Władysława Broniewskiego, w Katedrze Płockiej oraz przed Odwachem ( Grób Nieznanego Żołnierza). W uroczystościach uczestniczyło wielu Płocczan, którzy złożyli hołd poprzednim pokoleniom walczącym o niepodległość naszej Ojczyzny.

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl