Konkurs "Matematyka w zawodzie" Drukuj

   Dnia 15 maja 2014r odbyła się XIV edycja szkolnego konkursu Matematyka w zawodzie.

W konkursie wzięło udział 42 uczniów naszej szkoły.

Podczas I etapu uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania 12 zadań zamkniętych. Do II etapu zakwalifikowało się 12 uczniów. Polegał on na rozwiązaniu 5 zadań otwartych, dotyczących zastosowania matematyki w zadaniach praktycznych, związanych z nauczanymi w naszej szkole zawodami. Po sprawdzeniu prac i zsumowaniu wyników z obu części konkursu wyłoniono zwycięzców:

I miejsce – Krystian Dolecki z klasy 3Tżg II miejsce – Milena Pejta z klasy 2Tżb Adrian Strzelczak z klasy 1Tż Katarzyna Witkowska z klasy 2Tt III miejsce – Klaudia Mierzejewska z klasy 1Tf Wszyscy uczniowie, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu otrzymali dyplomy, a zwycięzcy nagrody, które wręczył dyrektor szkoły pan Henryk Cichecki. Konkurs przygotowali i przeprowadzili nauczyciele matematyki w ZSUiP.

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl