Szkolenie SAS Drukuj

17 listopada br. dyrektor szkoły Pan Henryk Cichecki oraz koordynator projektu Pani Grażyna Jabłońska uczestniczyli w spotkaniu dyrektorów szkół uczestniczących w programie "Szkoły Aktywne w Społeczności".

Do programu SAS przystąpiło 12 szkół w regionie mazowieckim, w tym dwie szkoły płockie. Przystąpienie ZSUiP do  tego programu w naszej opinii jest bardzo ważne i nobilitujące nie tylko dla szkoły, jako placówki ale także dla wszystkich osób zainteresowanych jej rozwojem oraz szeroko rozumianego środowiska lokalnego. Podczas spotkania przedstawiciele szkół mogli wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać współpracę.
Przed nami: Międzynarodowe seminarium SAS, krajowe webinaria, szkolenia z zakresu wolontariatu i zaangażowania rodziców.

 

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl