Udział w konferencji „Kariera drogą profesjonalnego rozwoju" Drukuj

Na zaproszenie Wojewódzkiego Urzędu Pracy Filia w Płocku 19.10.2016r wzięliśmy udział w konferencji „Kariera drogą profesjonalnego rozwoju. Konferencja odbyła się w ZSCE w Płocku.

Nasi uczniowie z sukcesem wzięli udział w konkursach odbywających się podczas konferencji. Do konkursu „Autoprezentacja – ja jako osoba, którą warto poznać” Kamil Podgórski z klasy 1 TF przygotował film pod kierunkiem Pani Grażyny Jabłońskiej. Jego praca zdobyła 3 miejsce!
Kacper Kasiura z klasy 2 TT zdobył 3 miejsce w "Teście wiedzy o przedsiębiorczości". W konkursie oprócz Kacpra brali udział również Piotr Leszczyński z kl. 2 Tżb i Kamil Gumiński z kl. 2Tża. Opiekunem tej grupy była p. Magdalena Misiak. Wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy!
Podczas konferencji nasi uczniowie wysłuchali i obejrzeli kilka ciekawych wykładów i prezentacji. Największe wrażenie zrobiła na nas prezentacja pt. „Kierunki techniczne - prawdy i mity” z komentarzem autora - Pana Łukasza Gościniaka – wykładowcy Politechniki Warszawskiej.


ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl