Sukces szkolnej grupy teatralnej Drukuj

Z prawdziwą satysfakcją informujemy o sukcesie naszej szkoły. Grupa teatralna pod kierunkiem p. Alicji Szymańskiej wzięła udział w konkursie organizowanym przez Basell Orlen na napisanie scenariusza krótkometrażowego trzyminutowego filmu edukacyjnego na temat wykorzystania tworzyw sztucznych w życiu codziennym.


Cytując za komisją konkursową: " jesteśmy pod wielkim wrażeniem kunsztu literackiego, kreatywności i umiejętności innowacyjnego myślenia autorów nadesłanych scenariuszy oraz ich zdolności wykorzystania wiedzy na temat tworzyw sztucznych w fabule filmowej. Wśród tak wielu wspaniałych propozycji znalazły się trzy absolutnie wyjątkowe koncepcje. (...)
(...) A oto zwycięzcy pierwszego etapu konkursu „Perspektywy BOP”. Na podstawie tych pomysłów zrealizujemy trzy filmy.

„Portret Pradziadka” – Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie
„Sukienka Anity” – Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku
„Kask” – III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej (...) "

Teraz czeka nas profesjonalne kręcenie filmu. Trzymajcie za nas kciuki.

plakat

 

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl