Mistrzostwa Polski w Carvingu Drukuj

30.09.2017r. w Galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy odbyły się X Mistrzostwa Polski w Carvingu. Nasi uczniowie: Katarzyna Wojciechowska, Luiza Zalewska, Bartosz Garlej z kl. III Tżb i Joanna Stawicka z kl. II Tżb wystąpili w kat. DEBIUTY rywalizując z innymi uczestnikami.

Kasia zajęła II miejsce, natomiast Joanna IV miejsce oraz zdobyła Nagrodę Specjalną od jury. Bartosz zajął V miejsce, a Luiza VII miejsce. Każdy z uczestników otrzymał bon pieniężny o wartości 100zł od galerii, książkę o carvingu oraz inne nagrody rzeczowe od organizatorów i fundatorów. Uczniów przygotowywała pani Małgorzata Garlej. Mistrzem Polski w Carvingu został Mariusz Gromek. W skład jury wchodzili: Mirosław Bobrowski, Dariusz Ślusarczyk, Krzysztof Wierzba oraz Grzegorz Gniech. Organizatorami byli: FoodArt , Pracownia sztuki kulinarnej, GastroArt, Taiskie Lody, Carving-Gniech.pl, Piotr i Paweł – super makiet.


ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl