Wigilia Stowarzyszenia Hospicyjno - Paliatywnego Drukuj

10 grudnia nasza szkoła gościła na spotkaniu opłatkowym wolontariuszy oraz pracowników Stowarzyszenia Hospicyjno Paliatywnego "Hospicjum Płockie" pod wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej.

Prezes stowarzyszenia pan Tadeusz Korga podziękował młodzieży oraz nauczycielom za przygotowanie oprawy gastronomicznej tego uroczystego spotkania. Szczególne podziękowania należą się uczniom z klas: I Tż, II K, IV Tżb I CW, II CFr oraz dla Joanny Stawickiej z kl. II Tżb - carving, którzy pracowali pod kierunkiem p. Małgorzaty Garlej, p. Bożeny Frączkowskiej, p. Krystyny Piotrowskiej, p. Wiesławy Staroń, p. Mirosława Wojciechowskiego i p. Tadeusza Dorobka. Gościem spotkania był Prezydent Miasta Płocka pan Andrzej Nowakowski.

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl