Noc filmowa w szkole Drukuj

Obiegowa opinia głosi, że szkoła to nie jest ulubione miejsce uczniów. Czy na pewno?

Noc z piątku na sobotę (15-16.12.) uczniowie z klas 1CW,1FR,1TŻ,1TFS,2K,2W,2TŻA,2TŻB,3TŻB pod opieką nauczycieli : p.Ewy Chacińskiej-Sporczyk, p.Agnieszki Gabryszewskiej-Gnyp, p.Elżbiety Bieniek, p.Sławomiry Bętlewskiej, p.Marii Robak, p.Dariusza Hofmana oraz księdza Jarosława Stasińskiego przeznaczyli na oglądanie filmów w auli szkolnej. W programie nocy filmowej znalazł się również pokaz tańca hip hop w wykonaniu Wiktorii Grabianowskiej, Weroniki Domaradzkiej i Andżeliki Sobocińskiej oraz nauka kroków popularnej belgijki. Zanim młodzież zajęła wygodne miejsca w „Sali kinowej”, w pracowni gastronomicznej przygotowała sobie przekąski.  Noc filmowa, zakończona nad ranem, była świetną okazją do wzajemnej integracji oraz miłego spędzenia czasu. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestniczącej w niej młodzieży.


ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl