Noc filmowa Drukuj

Noc z piątku na sobotę (16-17.11.) uczniowie z klas 1W,1TŻ, 2K, 2CW, 2TŻ, 3TŻA, 3TŻB pod opieką nauczycieli : p.Ewy Chacińskiej-Sporczyk, p.Agnieszki Gabryszewskiej-Gnyp, p.Sławomiry Bętlewskiej, p.Grażyny Kobiereckiej, p. Aleksandry Maciejewicz i p.Dariusza Hofmana spędzili na nocnym oglądaniu filmów w szkole.

Początek spotkaniu dało wspólne odtańczenie belgijki. Następnie w pracowni gastronomicznej uczestnicy nocy filmowej przygotowali sobie przekąski, by w końcu ułożyć się wygodnie w auli i rozpocząć seans. Pokaz rozpoczął się od wyświetlenia horroru ,,To’’, później przyszła kolej na film fantastycznonaukowy ,,Doktor Strange'', a na finał zostały wyświetlone ,,Emotki''. Noc filmowa zakończona przed samym świtem była świetną okazją do wzajemnej integracji oraz miłego spędzenia czasu. Z pewnością uczestnikom pozostanie na długo w pamięci.

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl