Przedstawienie profilaktyczne Drukuj

1.03.2019 r. szkolne Koło Teatralne zaprezentowało przedstawienie pt. .,,Ciemne strony’’. Ten profilaktyczny spektakl miał na celu uświadomienie młodzieży, jakie mogą być skutki uzależnienia od narkotyków.

Skromne elementy scenografii podkreśliły wagę przekazu, a podkład muzyczny dodatkowoj dopełnił sens wypowiadanych słów. Historia głównej bohaterki – Ani niech będzie przestrogą dla innych. ,, Musicie pamiętać, że skutki nie tylko brania narkotyków, ale także palenia papierosów czy picia alkoholu, mogą być dla was zgubne. Ucierpi na tym nie tylko wasza psychika, ale także organizm, a nawet i wygląd. Tak, więc pamiętajcie: zanim odpowiecie komuś „ tak” na propozycję wzięcia narkotyku, zastanówcie się dobrze, czy na pewno tego chcecie’’- tak brzmią ostatnie słowa wypowiadane przez lektora - niech będą one przestrogą dla wszystkich.

logo

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl