Rozpoczęcie roku szkolnego Drukuj

Już dawno nasza szkoła nie gościła w swoich murach tak wielu nowych uczniów. Kolejny rok szkolny zaczynamy z 12 pierwszymi klasami. Pan dyrektor uroczyście powitał pierwszoklasistów i w kilku słowach opowiedział o funkcjonowaniu szkoły.

Zostały również wręczone listy gratulacyjne dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce w minionym roku szkolnym oraz certyfikaty dla młodzieżowych tutorów. Następnie nowi uczniowie trafili pod troskliwe skrzydła wychowawców, którzy już w salach lekcyjnych wręczyli im legitymacje i identyfikatory szkolne.

uż dawno nasza szkoła nie gościła w swoich murach tak wielu nowych uczniów. Kolejny rok szkolny zaczynamy z 12 pierwszymi klasami. Pan dyrektor uroczyście powitał pierwszoklasistów i w kilku słowach opowiedział o funkcjonowaniu szkoły. Zostały również wręczone listy gratulacyjne dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce w minionym roku szkolnym oraz certyfikaty dla młodzieżowych tutorów. Następnie nowi uczniowie trafili pod troskliwe skrzydła wychowawców, którzy już w salach lekcyjnych wręczyli im legitymacje i identyfikatory szkolne.
Obraz może zawierać: tekst

logo

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl