Dzień Edukacji Narodowej Drukuj

Tegoroczne obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej otworzył występ szkolnego Koła Teatralnego, które przedstawiło kabaretowy spektakl pt: ,,Tajemniczy pokój dyrektora’’.

Następnie kilkoro uczniów zaprezentowało swoje talenty muzyczne - szczególny zachwyt wzbudził występ młodego saksofonisty z pierwszej klasy technikum. Po części artystycznej głos zabrał dyrektor szkoły pan Henryk Cichecki, który złożył wszystkim pracownikom życzenia i podziękowania za wytrwałą pracę. Wyróżnieni nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi otrzymali nagrody. Jak co roku w uroczystości wzięli udział również emerytowani pracownicy naszej szkoły. Oprawę gastronomiczną uroczystości przygotowały klasy I Tż , II Tż, III CW oraz koło carvingowe pod kierunkiem nauczycieli z "akademii gastronomiczno-cukierniczo - piekarniczej".

logo

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl