Akcja narodowego czytania Drukuj

W sobotę 4 września 2021 r. uczennica naszej szkoły z klasy 2 tf razem z nauczycielką języka polskiego panią Ewą Chacińską wzięły udział w ogólnopolskiej akcji narodowego czytania ,,Moralności Pani Dulskiej ’’ Gabrieli Zapolskiej pod honorowym patronatem pary prezydenckiej.

Fragmenty dramatu przedstawicielki naszej szkoły przeczytały z Panią Bogumiłą Tobotą – przewodniczącą Oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Płocku oraz Panem Tomaszem Kominkiem – radnym Płocka. X – Jubileuszowe narodowe czytanie to znakomita okazja do zapoznania się z polską literaturą , a także możliwość wcielenia się w bohaterów literackich z innej epoki.


logo

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl