Tydzień Kultury Zdrowotnej Drukuj

W ramach Tygodnia Kultury Zdrowotnej 7 kwietnia 2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach profilaktycznych, prowadzonych przez studentki z Wydziału Nauk o Zdrowiu Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku. Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży cieszyły się wszelkie pomoce medyczne, jak również wykonywanie nieinwazyjnych badań.
Chłopcy chętnie mierzyli się z kombinezonem geriatrycznym i alkogoglami, natomiast dziewczęta oczekiwały na pomiar cukru i ciśnienia tętniczego. Uczniowie mieli również możliwość porównania zdrowych i uszkodzonych płuc oraz piersi z rozwijającym się nowotworem.
Dziękujemy bardzo studentom MUP za ciekawe zajęcia.

solidarni-z-ukraina-grafika-do-posta-facebook-jestesmy-z-wami-01 kopiowanie

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl