Przedstawienie profilaktyczne Drukuj
Uczniowie ze szkolnego koła teatralnego zaprezentowali w konwencji rozprawy sądowej "Sąd nad papierosem".Celem przedstawienia było zwrócenie uwagi na  zdrowotne następstwa i zagrożenia płynące ze strony tego zgubnego nałogu jak również uświadomienie młodzieży, ile argumentów przemawiaza niepaleniem.
Młodzi aktorzy znakomicie wcielili sięw przydzielone im role: sędziego, prokuratora, obrońcy, oskarżyciela, oskarżonego papierosa, lekarza, świadka i woźnego. Końcowym akcentem sygnalizującym ważność problemu, były plakaty o tematyce antynikotynowej zaprezentowane, licznie zgromadzonej publiczności, przez "uczestników procesu."

solidarni-z-ukraina-grafika-do-posta-facebook-jestesmy-z-wami-01 kopiowanie

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl