Międzynarodowe targi gastronomiczne "EuroGastro 2017" Drukuj

7 kwietnia 2017 roku odbyła się wycieczka zawodoznawcza na międzynarodowe targi gastronomiczne "EuroGastro 2017". Targi odbywały się w Centrum Targowo – Konferencyjnym w Warszawie.
Z naszej szkoły w wycieczce wzięło udział 44 uczniów klas gastronomicznych: II Tża, III Tża, III Tżb, III KFr i IV Tż oraz czterch opiekunów – nauczycieli branży gastronomicznej - Panie: Elżbieta Bieniek, Agnieszka Gabryszewska – Gnyp, Bożena Frączkowska i Wiesława Staroń.
Targi EuroGastro to najważniejsze i największe wydarzenie targowe w Polsce dedykowane branży HoReCa. Ideą targów EuroGastro jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla gastronomii. Na EuroGastro obecni są przedstawiciele wiodących firm z Polski i z zagranicy, co stanowi znakomitą okazję do porównania i poznania ich oferty. Prezentowane były: wyposażenie zaplecza kuchennego oraz sal restauracyjnych i barów, żywność i napoje dla gastronomii. Ponadto odbywał się w tym czasie festiwal kuchni greckiej oraz konkurs baristyczny. Uczniowie mogli obserwować przebieg konkursów i podziwiać efekty pracy uczestników.


logo

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl