Działania w ramach współpracy z DPS Drukuj

Wolontariusze naszej szkoły w ramach współpracy z Domem Opieki Społecznej przy ul.Krótkiej wchodzą w swiat osób niepełnosprawnych. Ta bardzo cenna praktyka, z każdą wizytą uczy czegoś nowego.

Więcej...

Konkurs plastyczny dla przedszkolaków Drukuj

Wolontariat naszej szkoły we współpracy z Ochotniczym Hufcem zorganizował konkurs plastyczny skierowany do dzieci przedszkolnych.

Więcej...

Zbiórka Żywności "Paka dla Rodaka" Drukuj

Wolontariusze naszej szkoły pod kierunkiem pani R. Łukiańskiej włączyli się w Zbiórkę Żywności "Paka dla Rodaka" zorganizowaną przez Urząd Miasta Płocka.

Więcej...

Zbiórka Żywności "Tak Pomagam" Drukuj

Wolontariusze naszej szkoły pod kierunkiem pani R. Łukiańskiej włączyli się w XIV Międzynarodową Zbiórkę Żywności "Tak Pomagam" pod patronatem Caritas  Diecezji Płockiej.

Więcej...

Zakończenie akcji "Znicz" Drukuj

Pamięć tchnie ducha w zmarłych, ale i porusza serca żywych, świadcząc o naszym człowieczeństwie, o naszej wrażliwości, której nie brakuje wolontariuszom naszej szkoły.

Więcej...

"Dzień Przyjaznych Serc"w DPS Drukuj

25 października 2018 r w Domu Pomocy Społecznej odbył się "Dzień Przyjaznych Serc".  Uczennice naszej szkoły są częstymi gośćmi w DPS i znają wszystkich podopiecznych, więc w tym dniu nie mogło ich tam zabraknąć. 

Więcej...

Akcja "Znicz" Drukuj

W miesiącu październiku, Szkolny Klub Wolontariatu, pod kierunkiem  pani Renaty Łukiańskiej zorganizował akcję "Znicz".

Więcej...

Szkolenie Młodzieży Klubów Aktywnych Drukuj

04.10.2018r odbyło się w Warszawie Wojewódzkie  Szkolenie Młodzieży Klubów Aktywnych zorganizowane przez Mazowiecką Wojewódzką Komendę OHP, w którym wzięły udział uczennice naszej szkoły należące do Szkolnego Koła Wolontariatu.

Więcej...

Zabawa karnawałowa w Domu Pomocy Spolecznej Drukuj

31.01.2018 r. wolontariusze naszej szkoły na zaproszenie przyjaciół, z Domu Pomocy Społecznej „Przyjaznych Serc” przy ul. Krótkiej 5, wzięli udział w balu karnawałowym.

Więcej...

Wigilia w Domu Pomocy Społecznej w Goślicach Drukuj

15.12.2017r. wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w wigilii zorganizowanej dla podopiecznych DPS w Goślicach i organizacji współpracujących z tą placówką.

Praca uczniów ZSUiP polegała na obsłudze kelnerskiej uroczystego poczęstunku , a następnie posprzątaniu po uroczystości.

Więcej...

solidarni-z-ukraina-grafika-do-posta-facebook-jestesmy-z-wami-01 kopiowanie

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl