Konferencja SAS jako azymut zmian Drukuj

15 czerwca 2016 w Warszawie odbyła się konferencja  - SAS jako azymut zmian : powiązać szkołę
ze społecznością w ramach międzynarodowego programu Community Scholl , do którego nasza szkoła przystąpiła w 2015roku. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele szkół mazowieckich, opolskichi dolnośląskich . Naszą placówkę reprezentowała Pani Grażyna Jabłońska- koordynatorka projektu. Spośród 12 szkół mazowieckich uczestniczących w programie zostało wybranych 5 szkółdo zaprezentowania swoich osiągnięć. Wśród nich znalazł się ZSUiP. Podczas prezentacji ZSUiP w programie SAS mogliśmy pochwalić się pozytywnymi zmianami w zakresie sposobu tworzenia wizjii misji szkoły, kultury organizacyjnej i przeprowadzonej innowacji Pasje zawodowe  z wykorzystaniem metody tutoringu rówieśniczego. Pani Grażyna Jabłońska zwróciła uwagę na to, że SAS jest programem, który spaja wszystkie działania szkoły i ukierunkowuje je na osiąganie międzynarodowych standardów. Podczas konferencji mogliśmy podzielić się swoimi doświadczeniami i skorzystaćz dobrych praktyk prezentowanych przez innych uczestników, które mogą ukierunkować rozwój naszej szkoły.

ZSUiP w programie SAS - POBIERZ

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl