Konferencja SAS w Warszawie Drukuj

27 września 2017r. Pani Agnieszka Gabryszewska- Gnyp i Pani Grażyna Jabłońska wraz z uczniami Justyną Zaleską i Kacprem Stasiakiem uczestniczyli w konferencji Szkół Aktywnych w Społeczności w Warszawie. Konferencja poświęcona była zmianom w edukacji i wzmocnieniu roli wychowawczej szkoły. ZSUiP był jedną ze szkół prezentującą osiągnięcia wynikające z programu SAS. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Podczas konferencji mogliśmy wysłuchać wykładu prof. Romana Dolaty (UW) na temat: Nierówności w polskim systemie oświaty. Młodzież uczestniczyła także w grze miejskiej poświęconej Marii Skłodowskiej- Curie.

ul. Padlewskiego2 09-402 Płock, tel. faks (024)   365 86 80, sekretariat uczn. 365 86 81, pok. nauczycielski 365  86 86 email: szkola@zsuip.pl